STAVEBNÝ MATERIÁL

Strešné krytiny

Strecha je celoročne vystavená rôznym, často extrémnym, poveternostným podmienkam. Aj preto je dôležitý výber kvalitnej strešnej krytiny a dôsledné, bezchybné zhotovenie detailov strechy. Investovať do kvalitnej strešnej krytiny sa určite oplatí.

Systém suchej výstavby

Systém suchej výstavby využíva vysokokvalitné suché zmesy na báze sadry. Ide o ručne spracovávané stierky a omietky pod dobre známym označením RIMANO alebo strojovo spracovávané omietky RIMAT. Tieto produkty zaznamenávajú výrazný nárast používania už aj na slovenských stavbách.

Akustické a tepelné izolácie

Umiestnenie akustickej a tepelnej izolácie na budovu alebo do budovy zlepšuje jej tepelno-technické vlastnosti. Tým sa automaticky znižujú tepelné straty a klesá spotreba energie na vykurovanie. Zateplenie ale aj akustická izolácia sú preto výhodnou investíciou do budúcnosti a to nielen z finančného hľadiska.

Strešné okná

Strešné okná sú stále atraktívnym riešením či už pre starý alebo úplne nový podkrovný byt. Tmavým podkrovným priestorom dodá strešné okno priestor, vzdušnosť, svetlo a čaro výhľadu na okolitý svet.

Príslušenstvo pre zatepľovacie systémy a suchú výstavbu

Značka Styroprofile ponúka príslušenstvo pre zatepľovacie systémy ETICS a sadrokartónových konštrukcií. Touto svojou rozsiahlou činnosťou sa firma zaraďuje medzi najkomplexnejších výrobcov stavebných profilov v Európe.

Podstrešné fólie, membrány a parozábrany

Spoločnosť Hollóši s.r.o. je autorizovaným predajcom českej spoločnosti JUTA, ktorá vo výrobe produktov pre stavebníctvo, obalových materiálov a materiálov pre technické účely patrí k svetovej špičke.

Kontaktné zatepľovacie systémy

Kontaktné zatepľovacie systémy BAUMIT patria svojou kvalitou k tomu najlepšiemu. V bohatej ponuke nájdete lepiace malty, armovacie a sklotextilné mriežky, fasádne izolačné dosky, lepiace hmoty a stierky, kotvy, rôzne typy profilov aj s príslušenstvom a mnoho ďalších produktov.

Interiérové dvere a zárubne

Vyberte si u nás dvere , aké potrebujete. Interiérové, bezpečnostné, posuvné, protipožiarne, laminátové či drevené alebo hladké. Ponúkame kvalitné dvere a zárubne KRONODOOR.

STAVEBNÝ MATERIÁL

Prevádzka:

Hollóši s.r.o.
Lieskovská cesta 18
960 01 Zvolen
fakturačné údaje
zobraziť na mape

Tel.: 045/538 74 12
Fax: 045/538 74 22
E-mail:

045/538 74 12

Juta E-shop

Stavebný materiál

pre strechu, podkrovie a fasádu