Tel.: 045/538 74 12, E-mail: odbyt@hollosi.sk

O nás


O spoločnosti

Spoločnosť Hollóši RV, s.r.o. sa zaoberá predajom stavebného materiálu. Okrem dlhoročných skúsenosti s predajom renomovaných značiek ponúkame aj spoľahlivé služby ako napr. bezplatné poradenstvo, výpočet spotreby materiálu, rozvoz materiálu alebo zabezpečenie realizácie stavebného projektu.

Vďaka každodennej komunikácii s ľuďmi „od fachu“ dokážeme našim zákazníkom ponúknuť okrem produktov aj informácie o aktuálnych trendoch, cenné rady, praktické tipy či hotové komplexné riešenia „na kľúč“.

Spolupracujeme s tými najlepšími

Spoločnosť Hollóši RV, s.r.o. je autorizovaným predajcom českej spoločnosti JUTA, ktorá vo výrobe produktov pre stavebníctvo, obalových materiálov a materiálov pre technické účely patrí k svetovej špičke.

Sme aj autorizovaným predajcom systémov RIGIPS, svetovej jednotky vo výrobe sadrokartónových systémov, sadrových omietok, maliarskych stierok a kazetových stropných systémov.

V našej bohatej ponuke kvalitných značiek nájdete aj tepelné izolácie KNAUF, ISOVER, kontaktné zatepľovacie systémy BAUMIT,STACHEMA strešné okná FAKRO, VELUX, strešné systémy MEDITERRAN, LINDAB alebo interiérové dvere a zárubne KRONODOOR.

Firma Hollóši s.r.o. je tým správnym partnerom pri realizácii vašich stavebných zámerov.

Značky sortimentu

baumit
fakro
isover
juta
knauf
kronodoor
lindab
stachema
mediterran
rigips
roben
ytong
velux
weber-terranova
schiedel
kjg

Hollosi

PREVÁDZKA

Hollóši RV, s.r.o.
Lieskovská cesta 18
960 01 Zvolen

RÝCHLY KONTAKT

Tel.: 045/538 74 12
Fax: 045/538 74 22
E-mail: odbyt@hollosi.sk


TOP